Zapraszamy do "TRÓJKI"!

Szanowni Rodzice!

Uprzejmie informujemy, że trwa całoroczny nabór wniosków o przyjęcie Waszych dzieci do „Trójki” Zespołu Szkół Społecznych im. Armii Krajowej w Żninie. Wszelakie dokumenty, Statuty, regulaminy, opis zasad przyjęcia inne dokumenty oraz stosowne druki, znajdą Państwo w Sekretariacie Szkoły. Podstawowe akty prawne są również dostępne w wersji elektronicznej na stronie internetowej Szkoły w zakładce - „Dla Ucznia i Rodzica” (skrót do "zasad przyjęcia" oraz "oferty edukacyjnej").

Mamy nadzieję, że „Trójka” jest i będzie dla Was i dla Waszych dzieci miejscem twórczej pracy, rzetelnej edukacji, zakończonej sukcesami, miłymi wspomnieniami, rozwojem i dobrym, obywatelskim wychowaniem!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

(zawsze, lecz w rozsądnych godzinach):

Wojciech Lisiecki – dyrektor „Trójki” +48 785926361 (przez Sekretariat - 52 3020097)

oraz Elżbieta Kończal +48 785926360 (prezes Stowarzyszenia „My” Ruch Społeczny)