„ONA czyli JA"

Żnin, 1/2 grudnia 2017

noc po akcji charytatywnej:

„ONA czyli JA"

No i fajnie było tego wieczoru? Sto jeden kobiet i zaledwie dwóch facetów,... ale to Panie Paniom przyrządziły ten ciekawy koktail piątkowych zdarzeń. 

Bardzo mi miło, że na spotkaniu zorganizowanym przez dzielną Brygadę RR (czyli kobiecą część rodziców "Trójki") mogliśmy między wierszami i zacnymi gośćmi, prezentować walory naszej szkoły. Akcja przyniosła zysk wymierny, co wesprze wspólne starania o przywrócenie do normalności budynków poturbowanych przez sierpniowe nawałnice.

Dziękujemy wszystkim tym, którzy bardzo się starali przygotować tak atrakcyjny wieczorek i tym, którzy nie pozostali obojętni, dorzucając swoje cegiełki upominkowo-podarunkowe, zupy, ciasta, napoje, naczynia, czasem po prosu intelektualna, fizyczną i materialną  cząstkę siebie...

Postaram się wkrótce zlokalizować Dominikę, która wiele ciekawych fotograficznych obserwacji poczyniła w trakcie, obfitującego w niespodzianki, piątkowego "ucztowania".

Dziękujemy za gościnę i pomoc organizacyjną ze strony Artura - szefa Żnińskiego Domu Kultury, Jonasza i pani Agnieszki, którzy pozostali z nami do końca (wychodziliśmy ok. 24.00) pracując na swych zawodowych odcinkach.

 

Uczestnik i wdzięczny obserwator zdarzeń

Wojciech Lisiecki

 

Ot i mamy zdjęcia oraz zgodę Dominiki na pokazanie kilku kadrów ze spektaklu „To nie do końca jest tak” w wykonaniu naszych trójkowych latorośli – Teatru „Szast-Prast”. To ten wieczór...

https://photos.app.goo.gl/k6lskmUOaWtqG3fn1