Świąteczny kiermasz i szkolna wigilia

20 grudnia 2019 r. odbył się niemiecki kiermasz świąteczny, przygotowany przez panią Paulinę Mrówczyńską i uczniów klasy VIII. Podczas kiermaszu można było zakupić piękne ozdoby świąteczne, zjeść pyszną grochówkę, wypić zimową herbatę oraz spróbować wielu potraw. Kiermasz uświetnił piękny występ uczniów klasy 2, którzy pod opieką pań Aleksandry Kriesel i Małgorzaty Dobrowolskiej, przygotowały jasełka.

Dzieci zaprezentowały swoje role oraz zaśpiewały, przy akompaniamencie gitary, pastorałki i kolędy. Świąteczną atmosferę wprowadził także chór, który pod kierunkiem pani Elżbiety Kończal wykonał piękne kolędy i pastorałki. Podczas występu chóru uczniowie zaprezentowali nie tylko umiejętności wokalne, ale także gry na instrumentach, takich jak flety, dzwonki, keyboard czy waltornia.