ZDOLNOŚCI PLASTYCZNYCH NAM NIE BRAKUJE!

W czwartek 20 listopada 2014r. w związku z rozstrzygnięciem etapu gminnego Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy pożarom”, przybyli do nas Prezes Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Żninie dh Adam Rogowski i Naczelnik Wydziału ds. Operacyjno-Szkoleniowych mł. bryg. inż. Paweł Filipiak.

Panowie wręczyli uczniom szkoły podstawowej i gimnazjum pamiątkowe dyplomy za udział w wyżej wymienionym konkursie, a także poinformowali o tym, że prace Mileny Małeckiej z kl. I/7,  Julii Majewskiej z kl. III oraz Aleksandry Krygier z kl.IV, zakwalifikowały się do etapu powiatowego. Ponadto pan Adam Rogowski serdecznie podziękował wszystkim, którzy przygotowali prace konkursowe i zachęcał uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie wiedzy pożarniczej. Konkurs ten zostanie zorganizowany w kwietniu 2015 roku.

Dyplomy za udział otrzymali: Marcelina Dytman kl.IV, Agnieszka Walczak kl.IV, Martyna Ryś kl.III, Karina Rydlewska kl.II, Zosia Marciniak kl. I/7, Ewa Gąsiorowska kl. I gimnazjum, Kacper Krygier (Albert) i Kacper Krygier z kl. II gimnazjum.

Prace na konkurs zostały wykonane przez uczniów podczas zajęć artystycznych – plastycznych,  pod kierunkiem p. Katarzyny Piaseckiej – Kowalik.

Kacper Dawidowicz kl.II gimnazjum

Więcej zdjęć w galerii...