Malowane słowem

W czwartek 26 marca 2015 r. w Żnińskim Domu Kultury odbyły się obrady komisji dotyczące części ilustratorskiej Turnieju Słowa „Słowo źródłem inspiracji”  –„ Malowane słowem”. Do Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy zostały również przekazane prace uczniów naszej szkoły.

W kategorii klas I-III szkoły podstawowej do etapu wojewódzkiego nominowano pracę Zofii Marciniak z kl. I, natomiast w kategorii klas IV-VI wytypowano pracę Aleksandry Krygier z kl. IV , Wojciecha Lisa z kl. IV oraz Kamili Erdmann z kl. VB.

Najciekawsze z prac zostaną wyeksponowane na wystawie towarzyszącej finałowi Turnieju Słowa, który odbędzie się w czerwcu, w Tucholi. Tam też autorzy prac odbiorą osobiście nagrody.

Alicja Złotnicka III gimnazjum